Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 1.5