Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
Only YouRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5