Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0
TsuritamaRated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- The Genius Paik 2Rated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
UnbelievableRated ★ 4.5
High CookieRated ★ 2.0