Series
Ratings
91
Miss caretaker of Sunohara-souRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
Be My Boyfriend - Director's CutRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0