Movies
Ratings
620
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 3.5
The RuthlessRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0