Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Tokyo RaidersRated ★ 2.5
The PromRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 5.0
Destination WeddingRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 2.5