Movies
Ratings
697
TenetRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5