Titles you rated
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0