Titles you rated
CoherenceRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0- Tombstone RefugeeRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0