Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0