Movies
Ratings
1335
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
StreamingRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Come To MeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Kingdom 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 5.0
MigrationRated ★ 2.5
WishRated ★ 4.0
Butt Detective the Movie: ShiriartyRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 4.0