Series
Ratings
154
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0