Movies
Ratings
258
V for VendettaRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5- CrossfireRated ★ 2.0
PontypoolRated ★ 3.0
Dirty BloodRated ★ 2.5