Series
Ratings
18
Our BluesRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0