Series
Ratings
168
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 브레인 아카데미Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Becoming ChampionsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5