Titles you rated
- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 5.0
HellsingRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0