Movies
Ratings
123
Begin AgainRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0