Movies
Ratings
436- SinglesRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
High RiskRated ★ 3.0