Movies
Ratings
207
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 1.5
ForgottenRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5