Movies
Ratings
595
Black WidowRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 1.5
Secret ZooRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5