Titles you rated
TransformersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5