Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0