Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0