Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5