Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0