Titles you rated
The MayorRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5