Movies
Ratings
399
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5