Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5