Movies
Ratings
479
Good NewsRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0