Titles you rated
DexterRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0