Titles you rated
High School MusicalRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0