Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5