Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Collateral BeautyRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5