Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 0.5- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.0