Movies
Ratings
227
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5