Movies
Ratings
80
Iron ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0