Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
InsaneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0