Movies
Ratings
111
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0