Movies
Ratings
251
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Full TimeRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0