Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0