Series
Ratings
52- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0- JusticeRated ★ 4.5
Kyle XYRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0