Movies
Ratings
194
ExitRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.5
Shazam!Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Uncle DrewRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
First ManRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5