Series
Ratings
104
MASKED RIDER BLADERated ★ 5.0
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 3.5- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 3.5
- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 4.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.0
Kamen Rider DoubleRated ★ 4.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0- Kamen Rider DecadeRated ★ 3.0
Kamen Rider FourzeRated ★ 3.5
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.0
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.0
Masked Rider KabutoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0