Titles you rated
ExtractionRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 2.5
Jazzy MisfitsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5