Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0