Movies
Ratings
53
The HandmaidenRated ★ 4.5
ArousedRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5