Series
Ratings
27
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0