Series
Ratings
21- Men on a MissionRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0