Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
MaskRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0