Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0